Bhakti Books

  Książki i komentarze Śri Śrimad Bhaktivedanta Narayana Goswami Maharaja w języku angielskim. Bhakti books | Bakti press

Książka HIT! NOWOŚĆ!

Być kontrolowanym przez miłość Związek Guru - uczeń. "Nawet Kryszna, Najwyższa Osoba Boga, chce być kontrolowanym przez miłość i oddanie." — Śrila Narayana Maharaja
HIT! Polska edycja: "Być kontrolowanym przez miłość"

PureBhakti TV

  Celem naszego sadhana powinno być osiągnięcie rati;
Zapraszamy do internetowej telewizji PureBhakti.tv
Nasza misja PDF Drukuj Email
środa, 07 maja 2008 22:28
Nauczać, promować, szerzyć wiedzę o zasadach Czystej Bhakti, duchowej miłości i oddania dla Najwyższej Osoby Boga Śri Kryszny, tak jak to zostało ustanowione w starożytnej literaturze Wedyjskiej, które w dzisiejszych czasach są praktykowane i propagowane przez najbardziej wybitnego nauczyciela Bhakti-Jogi na świecie Jego Boską Miłość Śrila Bhaktivedanta Narayana Goswami Maharaja.

Zachować i ochronić nauki linii sukcesji Rupanuga Guru Varga, Mistrzów Duchowych, które były przekazywane w 500 letniej tradycji od czasów pojawienia się Wielkiego Mistrza i inkarnacji Pana Śri Kryszny, znanego jako Śri Kryszna Czaitania Mahaprabhu.

Dla korzyści całego świata poprzez nauczanie wszech-pomyślnej i wszech-korzystnej praktyki Sankirtan, zbiorowego intonowania Świętych Imion Najwyższej Osoby Boga, a szczególnie wspaniałemu powtarzaniu potężnej, zbudowanej z szesnastu słów mantry znanej jako MAHA-MANTRA, w celu wyzwolenia, w tym wieku żelaza znanym jako Kali-yuga.

Powyższe trzy cele są wypełniane poprzez dystrybucję literatury, płyt CD, DVD i innych nośników danych.